Як побудувати будинок дешево і красиво

Индекс материала
Як побудувати будинок дешево і красиво
У їдальні, яку краще зробити витягнуто
Про будинки дерев'яних Удома часто збирають

Про правильної плануванні Будинок починається з під'їзду, з ганку. Ганок повинне бути простим, щоб, коли ви стоїте на ньому, на вас не йшов сніг або дощ. Ще краще, якщо під ганок могла б в'їхати легкова машина, тоді можна вийти з неї прямо на ганок, не потрапивши під дощ.

З ганку ми входимо в будинок через тамбур (подвійні двері). Відкривши першу, ви входите і відкриваєте другі двері, потрапляючи в будинок. Холодне повітря в цьому випадку в будинок не проникне. Тамбур - це шлюз, що захищає від холоду.

З тамбура ви входите у вестибюль, або, кажучи простіше, передню. У передній повинна бути вішалка для одягу (або вбудовані шафи), велике дзеркало, лава або лавка для того, щоб сидячи можна було зняти або надягти взуття, а також шафка для взуття. У передній є вхід у санітарний вузол (унітаз і умивальник), його будуть використовувати в основному ваші гості. Другий вхід - широкий, парадний, може бути без дверей - просто гарна арка, що веде у вітальню, яка може бути сполучена із зимовим садом. У всякому разі у вітальні повинні бути квіти.

Вітальню треба робити двосвітний, тобто висотою у два поверхи з великим вікном або вітражем. Тут добре поставити рояль або піаніно, тут же варто і телевізор. У вітальні збирається вся родина і гості для бесіди. З вітальні або передньої відкрита красива сходи ведуть на другий поверх, де розташовуються спальні. З вітальні ж організований вхід у їдальню (двері або просто проріз). При вітальні роблять літню терасу (веранду), де добре б зробити камін і винний бар. Орієнтація вітальні - на південь або південний захід.